W naszym Centrum Stomatologicznym uzyskacie Państwo pełny zakres usług stomatologicznych. Na tej stronie wymienione są niektóre z nich:

  • STOMATOLOGIA ESTETYCZNA. Proponujemy Państwu nowoczesne materiały światłoutwardzalne. Korzystamy tylko z materiałów wiodących firm zachodnich, głównie niemieckiej firmy VOCO, od której nasze Centrum dostało certyfikat jakości na używane przez nas materiały.
    Oferujemy dwa różne sposoby wybielania zębów, które są wykonywane metodą bezpieczną, sprawdzoną w praktyce, a takze zapewniają dobry i trwały efekt.
  • W zakresie PROTETYKI oprócz tradycyjnych rozwiązań wykonujemy protezy bezklamrowe na zamkach. Do koron, mostów i innych uzupełnień na życzenie pacjenta używamy metali szlachetnych (stopy złota i srebra).
    Zapraszamy Państwa do odkrycia nowego wymiaru protetyki - uzupełnień pełnoceramicznych. Są to uzupełnienia porcelanowe, które mogą zastąpić normalne wypełnienia(wkład, nakład), zapewniając doskonałą estetykę ale co jest bardziej istotne wysoką trwałość, która jest szacowana na 10-15 lat. Przy czym wypełnienia światłoutwardzalne kwalifikują się do wymiany po okresie około 7 lat. Wykorzystanie tego typu porcelany pozwala uzyskać najlepszy efekt kosmetyczny również przy wykonaniu koron zębów. Szczególnie w przypadku zębów przednich.
  • CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA. Dążymy do rezygnacji z usunięcia zębów, dlatego doświadczeni lekarze-chirurdzy w oparciu o aktualną wiedzę medyczną proponują Państwu takie zabiegi jak resekcja wierzchołka korzenia, w tym zębów trzonowych; hemisekcja - usunięcie połowy zęba trzonowego i inne. Skuteczne i bezpieczne środki znieczulające zapewnią komfort przy każdym zabiegu, nie tylko chirurgicznym.
  • ORTODONCJA. Posiadamy w ofercie naszych usług aparaty ruchome i aparaty stałe. Przy aparatach stałych istnieje możliwość wyboru zamków, od zwykłych metalowych do estetycznych zamków z porcelany.